Bekë Berisha thot se nuk dëshiron të bëhet deputet me dyshime, kërkon rinumërim total – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Bekë Berisha thot se nuk dëshiron të bëhet deputet me dyshime, kërkon rinumërim total

beke-berisha-thot-se-nuk-deshiron-te-behet-deputet-me-dyshime,-kerkon-rinumerim-total

Bekë Berisha kërkon rinumërim total të votave: Nuk dua të bëhem deputet me dyshime.

Kandidati i AAK-së për deputet, Bekë Berisha ka kërkuar rinumërimin e të gjitha votave të të gjitha partive dhe kandidatëve për deputetë.

Ai thotë se nuk duhet të ketë frikë nga vullneti i qytetarit dhe se nuk do të bëhet deputet me dyshime.

Postimi i plotë:

Rinumërimit total të votave,të gjitha partive dhe kandidatëve për deputet!

Mos u frikësoni nga vullneti i qytetarit !

Kjo dukuri mbaron këtu.

Nuk dua të bëhem deputet me dyshime.

Të ngjajshme

Dy ditë para ndeshjes futbollistike, Spanja thotë se nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës

albswiss.com

Zemaj nuk tregon se kur do të merren vaksiant e premtuara nga Edi Rama

albswiss.com

Zëdhënsëi i PDK-së: Albin Kurti do të duhej të vaksinohej i fundit

albswiss.com