Berisha thotë se nuk e mbështet një koalicion AAK-VV – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Berisha thotë se nuk e mbështet një koalicion AAK-VV

berisha-thote-se-nuk-e-mbeshtet-nje-koalicion-aak-vv

Bekë Berisha thotë se nuk e mbështet një koalicion AAK-Vetëvendosje.

Deputeti i zgjedhur i AAK-së, Bekë Berisha thotë se nuk e mbështet një koalicion mes AAK-së dhe Vetëvendosjes.

Berisha tha se ai nuk i don shamijat e kuqe.

“Personalisht nuk e mbështesë një koalicion AAK-Vetëvendosje… Unë nuk i shërbej kultit të një njeriu, nuk i dua shamijat e kuqe”, tha Berisha.

Të ngjajshme

Mungesë barnash në Drenas, QMF pa disa materiale esenciale për trajtim

albswiss.com

Shpend Ahmeti: Banale që politikanët po vaksionhen para qytetarëve që kanë nevojë

albswiss.com

Albin Kurti viziton Qendrën e Down Syndrome Kosova: Do të punojmë për t’i fuqizuar sa më shumë personat me sindromën down

albswiss.com