Big Mamën e surprizon vëllai në punë, shikoni reagimin e saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Big Mamën e surprizon vëllai në punë, shikoni reagimin e saj

big-mamen-e-surprizon-vellai-ne-pune,-shikoni-reagimin-e-saj

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia shumë e pëlqyer për publikun.

Krahas karrierës si këngëtare, Big Mama është shumë e përfolur për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Big Mamën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku posedon me mijë ndjekës.

Së fundi, ajo përmes një postimi ka treguar se vëllai i ka dërguar lule në punë, e këtë moment Big Mama nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mevlani befason me deklaratën për Ledjanën

albswiss.com

Pacolli për bashkimin kombëtar: Kosova dhe Shqipëria duhet te funksionojnë si dy shtete të pavarura

albswiss.com

Edona Llalloshi kthen kohë prapa, kujton një moment të vitit 2002

albswiss.com