6.1 C
Geneva
Sunday, March 3, 2024

Blerona Zeqiri do t’iu lë ‘gojëhapur’ me paraqitjen e fundit, fustani me stil ja ka shtuar bukurinë

Blerona Zeqiri, është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë.

Ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u bë e njohur që kur u bë pjesë e ekranit, shkruan ORAinfo.

Blerona, për vite me radhë është përballur me një mbipeshë e cila dikur i solli edhe probleme shëndetësore.

Kësisoj, ajo mori vendim që bëjë një ndërhyrje në lukth, e cila rezultoi e suksesshme.

Nga një person me mbipeshë, tani Blerona është shndërruar në një person ‘asht dhe lëkurë’.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e me shumë stil.

Në këtë paraqitje, Blerona do t’i lë ‘gojëhapur’ të gjithë. Kaq joshëse moti nuk e kemi parë moderatoren e njohur kosovare. /ORAinfo/

Të Fundit
spot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_img