Bleu veturë super-luksoze, Kida tani bën këtë veprim befasues – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Bleu veturë super-luksoze, Kida tani bën këtë veprim befasues

bleu-veture-super-luksoze,-kida-tani-ben-kete-veprim-befasues

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet në veturën e saj luksoze, të cilën po e reklamon vazhdimisht që nga dita kur e ka blerë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fjolla Morina me martesë përrallore në Maldive, nuk duhet humbur këto pamje

albswiss.com

Adelina zbukurohet për të dalë, ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Zbulohet arsyeja pse Jasmina dhe Andi nuk flasin me njëri-tjetrin

albswiss.com