Çka po festohet në familjen e Shkurte Fejzës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Çka po festohet në familjen e Shkurte Fejzës

cka-po-festohet-ne-familjen-e-shkurte-fejzes

Festë në familjen e Shkurte Fejzës.

Sot ka festë në familjen e Shkurte Fejzës.

Bashkëshorti i saj Hajrushi feston ditëlindjen, e këtë na bëri të ditur vajza e Shkurtes me një storie në instagram, shkruan Kosovarja.

Besiana postoi një storie duke cakërruar gotat e sipër saj shkroi ‘Për ditëlindjen e babit’.

Ndryshe, Hajrushi dhe Shkurta janë prindër të katër fëmijëve 3 vajzave dhe një djali.

Të ngjajshme

Nusja e Ledrit befasoi fansat, shfaqet në këtë gjendje

albswiss.com

Ahmeti përkujton se si iu gëzua golit të Xhakës e Shaqirit kundër Serbisë kryetari i ndjerë i Zagrebit

albswiss.com

Shyhretja bëhet si ‘kukull’ nga Njomza

albswiss.com