Dhurata ‘ndez’ rrjetin, vjen me poza provokuese nga Maldivet – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Dhurata ‘ndez’ rrjetin, vjen me poza provokuese nga Maldivet

dhurata-‘ndez’-rrjetin,-vjen-me-poza-provokuese-nga-maldivet

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Dhuratën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Këtë kohë, këngëtarja po i shijon pushimet në Maldives.

Ajo sot, ka publikuar një foto nga atje ku po duket tejet tërheqëse./ORAinfo/

Të ngjajshme

Goldi luan me djalin, shikoni reagimin e nuses së tij

albswiss.com

“Vaksina, masa edhe pikë”, alarmon Gresa Pallaska

albswiss.com

Lulja po bëhet çdo ditë e më e bukur, do ta ‘shkri’ Lirimin me pamjen e fundit

albswiss.com