Dy shtetas të huaj i vjedhin para një personi në Prishtinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Dy shtetas të huaj i vjedhin para një personi në Prishtinë

dy-shtetas-te-huaj-i-vjedhin-para-nje-personi-ne-prishtine

Dy persona (shtetas të huaj) janë arrestuar pasi kanë vjedhur disa para nga një person tjetër (shtetas i huaj).

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 02:30 në fshatin Vranidoll të Prishtinës.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj, shtetas të huaj , pasi që të njëjtit nga viktima mashkull shtetas i huaj kanë vjedhur një shumë parash”, thuhet në raport.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Të ngjajshme

Aktakuza ndaj tij, vjen reagimi nga Liburn Aliu

albswiss.com

Paraburgim për drejtorin e Sekretariatit të KPK-së dhe arrest shtëpiak për asistenten e tij

albswiss.com

Ambasadori amerikan takon ministrin Vitia, nuk përjashtohen masat e reja anti-COVID

albswiss.com