Dyshohet për plaçkitje dhe tentimvrasje afër Badovcit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Dyshohet për plaçkitje dhe tentimvrasje afër Badovcit

dyshohet-per-plackitje-dhe-tentimvrasje-afer-badovcit

Dyshohet për plaçkitje dhe tentimvrasje në një veturë afër Badovcit.

Para pak çastesh dyshohet se një veturë me para të konsiderushme ka qenë cak i hajnave, raporton një dëshmitar nga vendi i ngjarjes. Sipas të njëjtit në vendngjarje është parë edhe autoambulanca, duke shtuar dyshimet se ka të plagosur.

Fotografi ku shihen edhe policia në vendin e ngjarjes ka dërguar një lexues i Express.

Ndërkohë, policia tha se lidhur me rastin do të përgjigjen pas pak.

Për pak detaje shtesë.

Të ngjajshme

A e dini se sa paguan Kurti qira për shtëpinë e re

albswiss.com

Mot befasues edhe këtë javë, nuk do ta ndiejmë ende pranverën

albswiss.com

Osmani pas takimit me Lajçakun: Dialogu veç për njohje recirproke, Kushtetuta nuk ndryshohet

albswiss.com