Dyshohet se djali theri me thikë babanë dhe axhën në Mitrovicë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Dyshohet se djali theri me thikë babanë dhe axhën në Mitrovicë

dyshohet-se-djali-theri-me-thike-babane-dhe-axhen-ne-mitrovice

Para pak çastesh në qytetin e Mitrovicës ka ndodhur një rrahje në mes të rrugës, ku dyshohet që djali ka therur me thikë babanë dhe axhën e tij.

Rrahja ka ndodhur tek rrethrrotullimi i madh në pjesën e këmbësorëve, ndërsa dyshohet se të përfshirë janë disa familjarë, shkruan Jepi Zë.

Në fotografinë e mëposhtme shihet vendi i incidentit i rrethuar nga shiritat e Policisë.

Të ngjajshme

KQZ e gatshme për bashkëpunim me Prokurorinë rreth dyshimeve për vjedhje votash

albswiss.com

Vrasje e dyfishtë në Prishtinë, pamje të dy trupave të pajetë

albswiss.com

Infektologu Valbon Krasniqi paralajmëron valën e re të pandemisë

albswiss.com