Dyshohet se një polic është vetëvrarë në Pejë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Dyshohet se një polic është vetëvrarë në Pejë

dyshohet-se-nje-polic-eshte-vetevrare-ne-peje

Një zyrtar policor në Pejë dyshohet se i ka dhënë fund jetës

Indeksonline përmes burimeve mëson se rasti ka ndodhur në Pejë.

Të njëjtat burime thonë se ai ishte duke ruajtur në ndrrim te Patrikana në Pejë.

Të ngjajshme

“Presidenti i shtetit nuk është noter siç thoshte Kurti”

albswiss.com

Zemaj paralajmëron masa të reja kufizuese nëse rritet numri i rasteve me COVID-19

albswiss.com

S’ka qetësi: 12 të vdekur dhe 871 raste të reja me koronavirus

albswiss.com