E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Adelina i bën dedikimin romantik bashkëshortit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Adelina i bën dedikimin romantik bashkëshortit

e-dashuruar-‘koke-e-kembe’,-adelina-i-ben-dedikimin-romantik-bashkeshortit

Adelina Tahiri nuk e fsheh asnjëherë dashurinë që ka për bashkëshortin e saj, avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

Madje këngëtarja shqiptare këtë e shpreh në pothuajse secilin postim që e bën në rrjetet sociale.

E më ndryshe nuk ishte as këtë herë, kur Adelina publikoi një “InstaStory” në të cilën ka shkruar “vetëm thirra të të them të dua”, ndërsa shihet së bashku me burrin e saj në një darkë romantike.

Ndërkohë, kujtojmë se Adelina dhe Serjozha janë prindër të një djali.

Të ngjajshme

Gëzimja publikon foto nga ditëlindja e vajzës, kanë organizuar festë madhështore

albswiss.com

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket tani Fazileti

albswiss.com

Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat për këtë 8 Mars

albswiss.com