E dhimbshme: 22 vjeçarja shqiptare vdes nga koronavirusi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

E dhimbshme: 22 vjeçarja shqiptare vdes nga koronavirusi

e-dhimbshme:-22-vjecarja-shqiptare-vdes-nga-koronavirusi

Koronavirusi ka shkaktuar një tjetër viktimë në moshë shumë të re në Shqipëri.

Siç shkruajnë mediat atje, një vajzë 22-vjeçare nuk e ka fituar dot betejën me covid dhe ka humbur jetën.

Mësohet se vajza studionte në Tiranë për financë dhe kishte sëmundje bashkëshoqëruese.

Ajo ishte prej një muaji e shtruar në spitalin Infektiv.

Të ngjajshme

Komisionerër e dyshuar për manipulim votash – Çka do të ndodh me ta?

albswiss.com

FFK: Kosova me Spanjën do të luajë futboll si shtet

albswiss.com

Dalin shtesat për mësimdhënësit, i marrin nga 100 euro plus

albswiss.com