E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë

e-mbajne-lidhjet-te-fshehte,-por-melisa-dhe-andi-u-kapen-serish-bashke

Andi dhe Melisa kapen sërish mat bashkë.

U bë një kohë e gjatë që në rrjet përflitet se Andi dhe Melisa janë në një lidhje dashurie.

Dyshja janë fotografuar shpesh së bashku, madje fansat kanë kapur detaje nga më të ndryshmet.

Megjithatë, si Andi ashtu dhe Melisa i kanë mohuar këto thashetheme, duke deklaruar se janë beqarë.

Së fundmi, dy ish-konkurrentët e “Përputhen” janë kapur sërish mat dhe këtë herë, fotoja sikur i thotë të gjitha.

Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku. “Iconstyle” ka publikuar një foto të dyshes.

Të ngjajshme

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, Lori po duket vezulluese me pamjen e fundit

albswiss.com

Vjen më në fund reagimi nga Elvisi, ka disa fjalë për të gjithë

albswiss.com

Arjani përplaset keq me Kristjanin: Ti sjell drogë nga Afganistani, je për t’u arrestuar

albswiss.com