E papritur, Tea dhe Bearti kthehet në Përputhen! – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

E papritur, Tea dhe Bearti kthehet në Përputhen!

e-papritur,-tea-dhe-bearti-kthehet-ne-perputhen!

Tea dhe Bearti kthehen në studion e “Përputhen”.

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi javët e fundit kanë qenë shumë të komentuar në rrjete sociale e shtypin rozë.

Kjo ngase, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rezultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin.

Pasi dolën fotografitë e para të çiftit, filluan akuza e kundër akuza nga protagonistët kundër produksionit.

Por, duket se gjithë ato mosmarrëveshje i kanë lënë pas, andaj çiftin do ta shohim sërish në studion e “Përputhen”.

Të ngjajshme

I ‘çmendur’ pas Jasminës, Andi i bën dhuratë në takim

albswiss.com

Brenda festës madhështore në familjen e Shyhretës, çka po festojnë?

albswiss.com

Ariana publikon foton e parë me ‘gjumashen’ e Ledrit e Sares

albswiss.com