E veshur me fustan lëkure, Antonela po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

E veshur me fustan lëkure, Antonela po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

e-veshur-me-fustan-lekure,-antonela-po-duket-me-‘hot’-se-asnjehere-me-pare

Antonela është njëra prej konkurenteve të emisionit “Përputhen”.

Pëlqimi i saj më i madh aty brenda është Mevlani, shkruan ORAinfo.

Antonela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me fustan lëkurë dhe po duket shumë ‘hot’./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fustani qe kishte veshur Gëzimja mori gjithë vëmendjen në ditëlindjen e vajzës

albswiss.com

Ky është mëngjesi më i bukur i jetës së Elita Rudit

albswiss.com

Publikohen prapaskenat, kështu do të duket Engji në klipin e ri

albswiss.com