E veshur me komplete të kuqe, Remzia si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

E veshur me komplete të kuqe, Remzia si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit

e-veshur-me-komplete-te-kuqe,-remzia-si-zonje-e-vertete-ne-paraqitjen-e-fundit

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me veshje të kuqe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Morena publikon pamje ‘përvëluese’ nga palestra

albswiss.com

Tea dhe Bearti shfaqen të dashuruar në pamjen e fundit, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Ermira publikon pamjen më të bukur të Goldit me djalin e saj

albswiss.com