E veshur si nuse, Learta ndan këtë kujtim me ndjekësit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

E veshur si nuse, Learta ndan këtë kujtim me ndjekësit

e-veshur-si-nuse,-learta-ndan-kete-kujtim-me-ndjekesit

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me publikun një foto ku shihet e veshur si nuse./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ndërron jetë aktori i serialit të famshëm

albswiss.com

Remzia Osmani zgjedh mënyrën më të veçantë për të uruar mbesën për ditëlindje

albswiss.com

Albertina publikon foton me të ëmbël me vajzën e saj, ja si e quan!

albswiss.com