Edhe një shtëpi përfshihet nga zjarri në Prishtinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Edhe një shtëpi përfshihet nga zjarri në Prishtinë

edhe-nje-shtepi-perfshihet-nga-zjarri-ne-prishtine

Digjet edhe një shtëpi në Prishtinë.

Një shtëpi është djegur në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë.

Zjarri ka arritur të lokalizohet dhe nuk raportohet për të lënduar.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Rreth orës 19:00 është raportuar për një zjarr në një shtëpi në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë. Policia menjëherë pas informatës ka dalë në vendin e ngjarjes. Janë ftuar edhe zjarrfikësit të cilët kanë arritur të lokalizojnë zjarrin. Nuk raportohet për persona të lënduar. Policia po punon për hetimin e rrethanave të rastit” ka thënë Borovci.

Në mbrëmjen e sotme nga zjarri u kaplua edhe një banesë në lagjen Ulpiana në Prishtinë

Të ngjajshme

Policia zbraz lokalet që nuk respektuan masat kundër pandemisë në Prishtinë

albswiss.com

Kërcënon me jetë nënën dhe vëllain e tij, djali u drejton armën edhe zyrtarëve policorë

albswiss.com

Agim Bahtiri thotë se Albin Kurti do të jetë kryeministër i Shqipërisë së Madhe

albswiss.com