Edona e kapin kamerat në rrugë, palltoja e saj mori tërë vëmendjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Edona e kapin kamerat në rrugë, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

edona-e-kapin-kamerat-ne-rruge,-palltoja-e-saj-mori-tere-vemendjen

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në videon e fundit ajo shihet në rrugë dhe është palltoja e saj që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Sinan Vllasaliu e ka sot ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

albswiss.com

Vazhdojnë homazhet për ta nderuar figurën e aktorit Rasim Thaçi – Cima

albswiss.com

Arjola Demiri tregon mes lotëve momentet më të vështira në jetë: Kam rrëmbyer fëmijën tim!

albswiss.com