Elita bëhet nënë për herë të dytë, publikon menjëherë foto të vajzës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Elita bëhet nënë për herë të dytë, publikon menjëherë foto të vajzës

elita-behet-nene-per-here-te-dyte,-publikon-menjehere-foto-te-vajzes

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo tashmë është bërë nënë për herë të dytë dhe sot ka publikuar foto me vajzën e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Tentoi ta privonte nga jeta Ibrahim Tatlisesin, Gjykata Turke e dënon me kaq vjet burg

albswiss.com

Flet sërish Eri, tregon ditën në të cilën Lediana dhe Mevlani do të dalin çift

albswiss.com

Ndodh edhe kjo, Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur

albswiss.com