Elita publikon një foto interesante pas lindjes, ky detaj mori tërë vëmendjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Elita publikon një foto interesante pas lindjes, ky detaj mori tërë vëmendjen

elita-publikon-nje-foto-interesante-pas-lindjes,-ky-detaj-mori-tere-vemendjen

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

Elita ka publikuar shumë foto në Instagram, pas lindjes.

E së fundmi ka publikuar edhe një foto të saj, ku shihet në pizhama dhe po duket në gjendje të mirë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Loco largohet nga Përputhen, por më pas bën këtë veprim të papritur

albswiss.com

Ana Kauri merr këtë vendim pas daljes nga “Përputhen”

albswiss.com

Fero publikon pamje të Arbenitës me bark të fryrë

albswiss.com