Elita Rudi bëhet sërish nënë, sjell në jetë një vajzë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Elita Rudi bëhet sërish nënë, sjell në jetë një vajzë

elita-rudi-behet-serish-nene,-sjell-ne-jete-nje-vajze

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë.

Mësohet se Elita ka sjellë në jetë vajzën e saj.

Tutje, bëhet e ditur se që të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë edhe prindër të një djali, të cilin e quajnë Zëri.

Të ngjajshme

I mërzitur: Ledri i thotë lamtumirë Cimës përmes një posti dedikuar atij

albswiss.com

Learta na prezanton me veturën super-luksoze të bashkëshortit të saj

albswiss.com

Kaçurele dhe shumë joshëse, Loredana do ta ‘shkrijë’ Mozzikun me pamjen e re

albswiss.com