Elita Rudi zbulon emrin e veçantë që kanë zgjedhur për vajzën e tyre – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Elita Rudi zbulon emrin e veçantë që kanë zgjedhur për vajzën e tyre

elita-rudi-zbulon-emrin-e-vecante-qe-kane-zgjedhur-per-vajzen-e-tyre

Dje Elita Rudi u bë nënë për herë të dytë.

Kësaj radhe, ajo solli në jetë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Si ajo edhe Gjiko bën postime të shumta me vajzën e tyre.

Elita tregoi se emri të cilin kanë zgjedhur për vajzën, është BOTA.

Elitës dhe Gjikos i urojmë për vajzën, e Botës jetë të gjatë e të lumtur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ledri i pikëlluar për vdekjen e Cekës, tregon ushqimin e preferuar që ia përgatiste ajo

albswiss.com

Arbenita publikon foto, habiten fansat, ku i mbeti barku i rrumbullakosur

albswiss.com

Burri i Meliza Haradinajt i reagon Albana Bytyqit: Shpifje, nuk e kam kërcënuar

albswiss.com