Endrit poston fotografi emocionuese të Adem Jasharit dhe Hashim Thaçit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Endrit poston fotografi emocionuese të Adem Jasharit dhe Hashim Thaçit

endrit-poston-fotografi-emocionuese-te-adem-jasharit-dhe-hashim-thacit

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të vendit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi të vjetër në llogarinë e tij në Instagram.

Në fotografinë të cilën e ka postuar në 23-vjetorin e rënies së familjes Jashari, Endriti e ka postuar një fotografi ku shihen babi i tij dhe komandanti Legjendar, Adem Jashari.

Këtë postim e ka bërë për nder të Epopesë së UÇK-së, që ka filluar sot.

Të ngjajshme

Kryeparlamentari Konjufca: I nderuar që ia dorëzova Kushtetutën e Kosovës presidentes Osmani

albswiss.com

Wesley Clark: Është koha që Serbia ta njohë Kosovën

albswiss.com

Zyrtari i PDK-së: Vlora Çitaku mund të jetë njëra prej liderëve të PDK-së

albswiss.com