fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Engji bën ndryshimin e papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit, ajo tregon se ka rregulluar thonjët./ORAinfo/

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img