Engji bën ndryshimin e papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Engji bën ndryshimin e papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj

engji-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje,-e-ndane-me-ndjekesit-e-saj

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotografisë së fundit, ajo tregon se ka rregulluar thonjët./ORAinfo/

Të ngjajshme

Leartën nuk e keni parë asnjëherë kështu, bëhet bionde me flokë kaçurrela

albswiss.com

Ngjarjet e fundit në “Përputhen”- A po e krijon një imazh negativ në publik Sindi me veprimet e saj?

albswiss.com

Learta sot festë te nëna, e dje te vjehrra

albswiss.com