Ermira publikon momentin më të ëmbël të Goldit me djalin, nuk duhet humbur këtë pamje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ermira publikon momentin më të ëmbël të Goldit me djalin, nuk duhet humbur këtë pamje

ermira-publikon-momentin-me-te-embel-te-goldit-me-djalin,-nuk-duhet-humbur-kete-pamje

Ermira dhe Goldi tashmë janë bërë prindër të një djali.

Gueril, është emri me të cilin e kanë pagëzuar atë, shkruan ORAinfo.

E sot bukuroshja ka publikuar një foto të Goldit me djalin.

Kjo është pamja më e ëmbël që kemi parë deri më tani nga ata./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kështu rregullohet Shyhrete Behluli kur del për kafe me shoqe

albswiss.com

Infektohet me koronavirus Dafina Zeqiri, kjo është gjendja shëndetësore e saj

albswiss.com

Tërmet në Maqedoninë e Veriut, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri

albswiss.com