Fejohet Big Mama? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Fejohet Big Mama?

fejohet-big-mama?

Këngëtarja e moderatorja shqiptare Big Mama sot ka festuar ditëlindjen e 35-të.

Në adresën e saj pati urime të shumta, duke i shprehur dashurinë që anë ndaj saj në këtë ditë speciale.

Ajo mori edhe urime nga kolegët e saj, të cilat në një formë apo tjetrën, vendosen që ta ngacmojnë.

Një urim të tillë e pranoi edhe nga aktori kosovar Adnan Blaku i cili më një postim ai ia uroi edhe ‘fejesën’.

“Urime Fejesa Bigi krejte te mirat në jete. Mfal urime datelindja se perpak harrova” duke e shoqëruar me emoji duke qeshur me lot.

Edhe kjo ishte një shaka e bukur nga ai, për ditëlindjen e këngëtares.

Të ngjajshme

Ditë e zezë për gruan e Cimës: Për një ditë humb bashkëshortin dhe vëllain

albswiss.com

Një tjetër konkurrent në “Për’puthen” është në lidhje jashtë emisionit

albswiss.com

Bëhet e gjallë Zanfina, shfaqet joshëse në imazhin e fundit

albswiss.com