Fotografi e rrallë e Adem Jasharit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Fotografi e rrallë e Adem Jasharit

fotografi-e-rralle-e-adem-jasharit

Publikohet foto e rrallë e Adem Jasharit.

Në rrjete sociale po qarkullon një fotografi e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Adem Jashari.

Në këtë fotografi Jashari paraqitet krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim atë.

Ai ka flokë të gjata dhe të dendura, ndërsa nuk ka fare mjekër.

Nuk dihet se për çfarë rasti ka pozuar komandanti në këtë fotografi, por ai shihet i veshur me këmishë të bardhë e setër.

Fotografia duket të jetë realizuar nga një profesionist.

Të ngjajshme

Vjosa Osmani pret në takim ambasadorin turk, kabineti s’e përmend ambasadën

albswiss.com

Haradinaj thotë se s’kanë marrë asnjë vendim për ta përjashtuar Albena Reshitaj nga AAK

albswiss.com

Afrim Muçiqi i drejtohet zyrtarit të MSH-së: A e ngritët zërin kur partitë politike shkelën masat anti-Covid?

albswiss.com