Genta duket krejt ndryshe në fitnes – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Genta duket krejt ndryshe në fitnes

genta-duket-krejt-ndryshe-ne-fitnes

Fytyra e Gentës duket krejt ndryshe në fitnes.

Genta Ismajli është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë një këngëtare e dalluar, ajo shumicën e kohës kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Ani pse duket e veçantë shumicën e kohës, fytyra e Gentës befason me pamje nga fitnesi.

Këtë herë, shikojeni se sa shumë ndryshe duket e parregulluar dhe e pagrimosur.

Të ngjajshme

Learta sot festë te nëna, e dje te vjehrra

albswiss.com

Gëzimja del në darkë me burrin dhe vajzën, kaq bukur janë kombinuar në veshje

albswiss.com

Tuna kundërpërgjigjet ‘fuqishëm’ pas fjalëve për ndarjen, shfaqet komplet e zhveshur

albswiss.com