Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë

gezimja-del-ne-rruge-e-veshur-me-komplete,-po-duket-nje-zonje-e-vertete

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me komplete dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Djali i Ermalit sot feston ditëlindjen, Sabriu i bën urimin e veçantë nipit

albswiss.com

Learta e Shyhretja zbukurohen për te dalë, shfaqen si motra në foton e fundit

albswiss.com

Dafina ka diçka të re, mendon të sjellë një pjesë të dytë të këngës “Vuj vuj vuj”

albswiss.com