Gjiko dhe Elita dalin para spitalit, kështu duken – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Gjiko dhe Elita dalin para spitalit, kështu duken

gjiko-dhe-elita-dalin-para-spitalit,-keshtu-duken

Gjiko dhe Elita shkrepin imazh edhe kur e vizitojnë spitalin.

Gjiko dhe Elita janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Duke qenë tejet të afërt me publikun gjithmonë kalojnë në lajm, shkruan Kosovarja.

Këtë kohë çifti janë në pritjen më të ëmbël, ku shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të dytë.

E, për ndjekësit nuk mungojnë me imazhe as edhe nga hapësira e spitalit.

Për më shumë, shikojeni se si duken.

Të ngjajshme

Vëllai i madh i Loredanës është dënuar për zhvatje dhe falsifikim

albswiss.com

Pasi i dhanë fund lidhjes, Tea dhe Bearti bëjnë edhe këtë veprim

albswiss.com

Nuk ndalet “lufta” për djalin nga Kosova, Jasmina thumbon publikisht Sarën

albswiss.com