Gjiko tregon se si është gjendja e Elitës pas lindjes së vajzës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Gjiko tregon se si është gjendja e Elitës pas lindjes së vajzës

gjiko-tregon-se-si-eshte-gjendja-e-elites-pas-lindjes-se-vajzes

Gjiko dhe Elita janë bërë prindër për herë të dytë.

Kësaj radhe ata u bënë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy kanë publikuar foto me vogëlushen në duar.

E në foton e Gjikos, Elita shihet e shtrirë duke fjetur.

Padyshim se është akoma e lodhur, mirëpo nuk po duket keq./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kjo është dhurata më e bukur që pranoi Vjosa Osamani për 8 mars

albswiss.com

Me fustan të gjatë e të ngushtë, Mimoza Mustafa ekspozon linjat trupore

albswiss.com

Lulja kaq shumë ngjanë me motrat e nënën

albswiss.com