fbpx
26.6 C
Geneva
Wednesday, July 17, 2024

Gjiko tregon se si është gjendja e Elitës pas lindjes së vajzës

Gjiko dhe Elita janë bërë prindër për herë të dytë.

Kësaj radhe ata u bënë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy kanë publikuar foto me vogëlushen në duar.

E në foton e Gjikos, Elita shihet e shtrirë duke fjetur.

Padyshim se është akoma e lodhur, mirëpo nuk po duket keq./ORAinfo/

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img