Gjobiten 435 persona për mosrespektim të masave anti-Covid – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Gjobiten 435 persona për mosrespektim të masave anti-Covid

gjobiten-435-persona-per-mosrespektim-te-masave-anti-covid

435 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid.

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve, në qytete të ndryshme të Kosovës ka shqiptuar 435 tiketa në bazë të ligjit COVID-19.

Policia gjithashtu ka shqiptuar edhe 907 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur 12 aksidente me të lënduar dhe 24 aksidente me dëme materiale.

Të ngjajshme

Nuk është në kryesinë e LDK-së, por kush e zëvendësoi Agim Veliun

albswiss.com

Vrasja e Agonis Tetajt, Lumezi largon nga çështja prokurorin Agron Uka

albswiss.com

Protesta para rektoratit pas deklaratës së Ardian Kastratit

albswiss.com