Gresa e Shkurtës vishet me fustan të gjatë, por zbulon këtë pjesë të trupit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Gresa e Shkurtës vishet me fustan të gjatë, por zbulon këtë pjesë të trupit

gresa-e-shkurtes-vishet-me-fustan-te-gjate,-por-zbulon-kete-pjese-te-trupit

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë, me të cilin ka zbuluar njërën këmbë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kida dhe stilin i saj unik, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit

albswiss.com

Leonora Jakupi e ka vështirë t`i thotë lamtumirë Cimës

albswiss.com

Rritja e rasteve me COVID-19, reperi i njohur anulon mbrëmjet muzikore

albswiss.com