Habit polici në Mitrovicë, i bën foto një femre në mes të rrugës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Habit polici në Mitrovicë, i bën foto një femre në mes të rrugës

habit-polici-ne-mitrovice,-i-ben-foto-nje-femre-ne-mes-te-rruges

Një polic në Mitrovicë ka bërë një gjest interesant.

Ai është parë në sheshin e qytetit duke i bërë fotografi një femre me telefon.

Ndonëse ky veprim nuk ndalohet për policinë, një qytetari i ka tërhequr vëmendjen i cili e ka xhiruar dhe ka dërguar videon në Magazina.al.

Sigurisht ajo mund të ketë qenë vajza e tij, por duket interesant një polic në rolin e fotografit.

Të ngjajshme

9 të vdekur dhe 548 raste të reja me koronavirus

albswiss.com

Mjeku kosovar: Serbia përdori helme luftarake kundër UÇK’së në Koshare

albswiss.com

Covax njofton se do ta furnizojë Kosovën me vaksina deri në maj

albswiss.com