Harrojeni rejën e Shkurte Fejzës, motra e saj qenka yll – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Harrojeni rejën e Shkurte Fejzës, motra e saj qenka yll

harrojeni-rejen-e-shkurte-fejzes,-motra-e-saj-qenka-yll

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

E përmes fotos së fundit ajo na ka prezantuar me motrën e saj e cila qenka shumë e bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Naser Rafuna i mërzitur për vdekjen e aktorit shqiptar

albswiss.com

Përmallohet Tayna, kujton …

albswiss.com

Arbenita shtatzënë, Fero i bën këtë gjë

albswiss.com