fbpx
16.1 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Harrojeni rejën e Shkurte Fejzës, motra e saj qenka yll

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

E përmes fotos së fundit ajo na ka prezantuar me motrën e saj e cila qenka shumë e bukur./ORAinfo/

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img