I dashuri e ‘shkrinë’ Shkurte Gashin me dhuratën e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

I dashuri e ‘shkrinë’ Shkurte Gashin me dhuratën e fundit

i-dashuri-e-‘shkrine’-shkurte-gashin-me-dhuraten-e-fundit

Shkurte Gashi befasohet nga partneri për ditëlindje

Këngëtarja Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen, e kjo datë është më e veçantë për të, pasi pak javë më parë ajo u bë nënë për herë të parë.

Shkurta mori shumë uirme nga familjarët , shoqëria e fansat, por pa dyshim më i veçanti ishte nga partneri i saj,

Këngëtarja në rrjetet sociale ndau dhuratat që pranoi nga ai, duke e falënderuar publikisht.

Ajo pranoi një ëmbëlsirë nga partneri dhe një varëse në të cilën shkruan: Në sytë e tu është lumturia ime.

Të ngjajshme

Këngëtarja shqiptare: E dua burrin mysliman, janë të pastër dhe bëhen synet

albswiss.com

Djali i Cimës përlotet teksa tregon betejën e aktorit të njohur me COVID 19 dhe porosinë e tij të fundit

albswiss.com

Adelina flet pas ceremonisë së varrimit të babait të saj: Malli do të më shtohet

albswiss.com