Infektologu kosovar tregon për lidhjen e tij familjare me Rita Orën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Infektologu kosovar tregon për lidhjen e tij familjare me Rita Orën

infektologu-kosovar-tregon-per-lidhjen-e-tij-familjare-me-rita-oren

Infektologu Tolaj tregon për lidhjen e tij familjare me Rita Orën.

Ilir Tolaj ka treguar se ka lidhje familjare me këngëtaren shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Tolaj thotë se gruaja e tij me nënën e Rita Orës janë motra.

“Gruaja ime, nënën e Rita Orës e ka motër, që i bie që është vajza e balldëskës sime”, tha Tolaj.

Madje ai thotë se kontaktet me të i mban gruaja e tij dhe se Rita është shumë e përkushtuar edhe për pjesën e familjes së saj.

“Mendoj që në kohët e fundit nuk jemi takuar, kontaktet më shumë i mbanë gruaja ime, por në përgjithësi Rita është e përkushtuar edhe për këtë pjesë të familjes edhe për këtë pjesë të vendit”, tha Tolaj.

Ndërsa tregon se COVID-i ende nuk e ka prekur familjen e Rita Orës.

Të ngjajshme

Ky është personi i dytë që mori vaksinën anti-Covid në Kosovë

albswiss.com

Kupa “Nënë Tereza” i hap rrugë ligës së përbashkët Kosovë-Shqipëri  

albswiss.com

VV përjashton mundësinë e zgjedhjeve të reja, s’sheh pengesë për zgjedhjen e Osmanit presidente

albswiss.com