Ish e dashura e Rinianit kapet MAT me këtë konkurrent të “Përputhen”, duke u futur në hotel – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ish e dashura e Rinianit kapet MAT me këtë konkurrent të “Përputhen”, duke u futur në hotel

ish-e-dashura-e-rinianit-kapet-mat-me-kete-konkurrent-te-“perputhen”,-duke-u-futur-ne-hotel

Ish e dashura e Rinianit kapet MAT.

Riniani është një nga konkurrentët më të komentuar të “Përputhen”.

Ai është komentuar se vijon lidhjen me ish të dashurën e tij ruse, Marselën.

Pasi ajo u shfaq në një lidhje me Skype me emisionin “Përputhen” ku deklaroi se çdo gjë mes tyre kishte marrë fund, Marsela ka ardhur në Shqipëri.

Por së fundmi është duke qarkulluar në rrjetet sociale një video ku ish e dashura e Rinianit shihet duke u futur në një hotel në qendër të Tiranës me një djalë tjetër të “Përputhen”.

Bëhet fjalë për Ervin Kurtin, i cili shihet teksa ndihmon Marselën të dali nga makina, siç mund ta shihni në videon e siguruar nga newsbomb.

Të ngjajshme

‘A po lidhesh me mua’, Bearti i kthen përgjigje të papritur fanses së tij

albswiss.com

E papritur: Tea dhe Bearti i japin fund lidhjes, e bëjnë publike ndarjen

albswiss.com

‘I bukur im’, Jasmina e ‘çmend’ Andin me komentin qe i bën Atdhetu!

albswiss.com