Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat për këtë 8 Mars – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat për këtë 8 Mars

jasmin-zgjedh-te-thumboje-keq-burrat-per-kete-8-mars

Këtë 8 Mars, Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat.

Ndonëse nuk ka shumë që është bërë pjesë e “Përputhen”, Jasmina është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara.

Ajo ka fituar ndjekës të shumtë në rrjete sociale, ku publikon shpesh foto, video apo dhe statuse të ndryshme.

Sot me rastin e 8 Marsit, konkurrentja ka bërë një postim shumë thumbues. Ajo shkruan se lulet duhet t’i marrin meshkujt, pasi ata janë “femrat e vërteta”.

“Vajza, sot çojini buqeta e dhurata “meshkujve”, se ata janë femrat e vërteta”, ka shkruar Jasmina, mirëpo nuk dihet për e ka.

Të ngjajshme

Festë në familjen e Edonës, ja përse këtë herë

albswiss.com

Këto janë këshillat e Jennifer Lopez që do ta ndryshojnë jetën tuaj

albswiss.com

Ditën e Lumturisë, ja kujt ja kushton Vjosa Osmani

albswiss.com