fbpx
19 C
Geneva
Tuesday, July 2, 2024

Jo me Beartin, Tea tregon se më kë hëngri drekë sot

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se dreken e hëngri bashkë me motrën e saj./ORAinfo/

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img