Jo me Beartin, Tea tregon se më kë hëngri drekë sot – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Jo me Beartin, Tea tregon se më kë hëngri drekë sot

jo-me-beartin,-tea-tregon-se-me-ke-hengri-dreke-sot

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se dreken e hëngri bashkë me motrën e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Edhe sonte foto të nxehta, Angela nuk ndalet për fansat

albswiss.com

Ndodh e papritura: Atdheu largohet nga ‘Përputhen’ për këtë arsye

albswiss.com

Engji shfaqet në gjendje shumë të keqe nga ky grim

albswiss.com