Kaltrina me stil sportiv, të tillë nuk e keni parë asnjëherë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kaltrina me stil sportiv, të tillë nuk e keni parë asnjëherë

kaltrina-me-stil-sportiv,-te-tille-nuk-e-keni-pare-asnjehere

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit, Kaltrina është shfaqur e veshur me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shkurte Gashi mori një dhuratë shumë të bukur, e ndanë me ndjekësit e saj

albswiss.com

Shkumbini do të bëhet ‘xheloz’, Mimoza shfaqet përvëluese në fustan

albswiss.com

Sara me vajzën në palestër, ky detaj merr vëmendjen

albswiss.com