Kaltrina me stil sportiv, të tillë nuk e keni parë asnjëherë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kaltrina me stil sportiv, të tillë nuk e keni parë asnjëherë

kaltrina-me-stil-sportiv,-te-tille-nuk-e-keni-pare-asnjehere

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit, Kaltrina është shfaqur e veshur me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Operacionet plastike bëjnë mrekulli tek Arta, shfaqet si kukull

albswiss.com

Ariana me stil sportiv, kaq ndryshe po duket

albswiss.com

Aferdita e Jakub nuk po I ndahen djalit, publikojnë tjetër foto të ëmbël

albswiss.com