fbpx
21.5 C
Geneva
Tuesday, July 2, 2024

“Kam nevojë për vitaminën D’, Afrona shfaqet në këtë gjendje

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto të cilën e ka përshkruar, ‘Kam nevojë për vitaminën D’.

Në këtë foto Afrona po duket shumë bukur. /ORAinfo/

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img