Kaplohet nga zjarri një veturë në autostradën “Ibrahim Rugova” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Kaplohet nga zjarri një veturë në autostradën “Ibrahim Rugova”

kaplohet-nga-zjarri-nje-veture-ne-autostraden-“ibrahim-rugova”

Është përfshirë nga zjarri nj[ veturë në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe ekipi i zjarrfikësve të cilët po merren me rastin.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky rast.

RTV BESA ka publikuar një video, teka shihet vetura duke u djegur.

Të ngjajshme

Zvicra e fut sërish Kosovën në “listë të kuqe”

albswiss.com

Dy ditë para ndeshjes futbollistike, Spanja thotë se nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës

albswiss.com

Policia dhe Inspektorati ndalon ndërtimin pa leje në vendin ku u rrënuan kazinotë, në Karaçevë

albswiss.com