Kaq kohë pas martesës, nusja e Goldit na prezanton me unazën ‘përrallorë’ – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kaq kohë pas martesës, nusja e Goldit na prezanton me unazën ‘përrallorë’

kaq-kohe-pas-marteses,-nusja-e-goldit-na-prezanton-me-unazen-‘perrallore’

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit i vërehet unaza e bukur e martesës./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ariana publikon foton e parë me ‘gjumashen’ e Ledrit e Sares

albswiss.com

Nuk duhet humbur, kjo foto e vajzës së Leartës do t’ua marr zemrat

albswiss.com

Miloti niset drejt Spanjës, shikoni reagimin e Belkizit

albswiss.com