Këngëtarja shqiptare: E dua burrin mysliman, janë të pastër dhe bëhen synet – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Këngëtarja shqiptare: E dua burrin mysliman, janë të pastër dhe bëhen synet

kengetarja-shqiptare:-e-dua-burrin-mysliman,-jane-te-paster-dhe-behen-synet

Këngëtarja vlonjate Romia Aliaj në një intervistë të fundit ka treguar se si e preferon mashkullin që dëshiron ta ketë krahë saj.

Teksa foli fillimisht për përjetimin e kamera së fshehtë, Ronaldo i përmendi një detaj shumë të komentuar në kamera, faktin që ajo dëgjon sure përpara gjumit, xhiruar kjo kamerat e fshehta në dhomën e gjumit. E pyetur për këtë gjë, ajo u shpreh:

Ajo tha se i dëgjon dhe se është myslimane, por jo praktikante e rregullt. Këngëtarja foli edhe për mashkullin që e ajo e preferon.

”Nuk kam fat në dashuri. Nuk kam një përgjigjie. Tek partneri vleresoj shumë pastërtinë tek një mashkull, sidomos myslimantët se ata bejnë kështu , lahen 5 herë në ditë, pse jo janë dhe të bërë synet“- kuptohet vetë ajo.

Të ngjajshme

Ndryshimi i madh nga Loredana

albswiss.com

Arta Elezaj “çmend” ndjekësit me foto joshëse

albswiss.com

Nora i vë në siklet meshkujt, del me ‘miniq’ provokues në publik

albswiss.com