Kida dhe stilin i saj unik, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kida dhe stilin i saj unik, ‘mahniti’ të gjithë me pamjen e fundit

kida-dhe-stilin-i-saj-unik,-‘mahniti’-te-gjithe-me-pamjen-e-fundit

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Si gjithmoë, edhe në paraqitjen e fundit ajo po duket me shumë stil./ORAinfo/

Të ngjajshme

Publikohen prapaskenat, kështu do të duket Engji në klipin e ri

albswiss.com

Është e infektuar me koronavirus, kjo është gjendja e Dafina Zeqirit

albswiss.com

Tjetër skandal i Anës së parë, dalin fotot e saj me konkurentin e “Për’puthen”

albswiss.com