Kjo është dhurata e parë që Laporta pritet t’ia bën Koemanit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Kjo është dhurata e parë që Laporta pritet t’ia bën Koemanit

kjo-eshte-dhurata-e-pare-qe-laporta-pritet-t’ia-ben-koemanit

Laporta në ndjekje të Agueros.

Presidenti i ri i Barcelonës, Juan Laporta është duke i piketuar objektivat e tij për këtë verë dhe njëri ndër ta padyshim që është Sergio Aguero, raporton Le10Sport.

Trajneri i Barcës Ronald Koeman preferon transferimin e Memphis Depay mirëpo Laporta beson se duhet të jetë Aguero ai i cili duhet që të drejtojë sulmin e Barcelonës.

Objektivi kryesor i tij është padyshim Erling Haaland, mirëpo në rast të pamundësisë për transferimin e tij atëherë Aguero është opsioni më i preferuar nga presidenti katalanas.

Të ngjajshme

Zinedine Zidane do të mbetet tek Reali edhe edicionin tjetër

albswiss.com

Konfirmohet lëndimi i Ibrahimovicit, ja sa pritet të mungojë

albswiss.com

Kokëçarje për Piolin, i lëndohet një tjetër lojtar

albswiss.com