Kjo është fotoja më e ëmbël e djalit të Goldit, nuk duhet humbur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kjo është fotoja më e ëmbël e djalit të Goldit, nuk duhet humbur

kjo-eshte-fotoja-me-e-embel-e-djalit-te-goldit,-nuk-duhet-humbur

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

E sot zonja ka publikuar foton më të ëmbël të Guerilit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ndryshe nga nuset tjera, pamje nga dita kur u martua Kaltrina Selimi

albswiss.com

Festa i gëzohet motit të mirë, provokon në foton e fundit

albswiss.com

I ‘çmendur’ pas Jasminës, Andi i bën dhuratë në takim

albswiss.com